Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oiligarchy (strategie)

 
Oiligarchy (strategie)
2.4MB

Vyzkoušejte si ve skvělé počítačové hře Oligarchy život mocného ropného magnáta, jenž má možnost vybudovat světově proslulou firmu, která ovládne celý trh s tímto přírodním bohatstvím, někdy přezdívaným černé zlato. Nejedná se však o nikterak jednoduchý úkol.

 
 
 

Youda Farmer (strategie)

 
Youda Farmer (strategie)
10.3MB

Opravdu zdařilých virtuálních zaměstnání není nikdy dost, a proto vám přinášíme skutečný klenot této herní kategorie! Pokud se ve vás snoubí respekt k přírodě a jejím produktům a zároveň máte podnikatelského ducha, hru Youda Farmer si v mžiku zamilujete.

 
 
 

Darkness Springs (strategie)

hodnocení: 10
Darkness Springs (strategie)
1.9MB

Hra Darkness Springs je typickou flashovou rpg hrou, která vás zcela pohltí a nepustí, dokud se vám nepovede dosáhnout zdárného konce. Na samém začátku máte na výběr ze čtyř hrdinů, se kterými můžete absolvovat tento spletitý příběh plný hrdinství, odhodlání, ale také zrady a zákeřnosti.

 
 

Airport Mania (strategie)

hodnocení: 10
Airport Mania (strategie)
4.4MB

Myslíte si, že byste sami zvládli řídit provoz na frekventovaném mezinárodním letišti? Jedinečná hra Airport Mania vám přináší skvělou příležitost, jak si to ověřit. Vaším jediným, avšak poměrně obtížným úkolem, bude řídit veškerou dopravu na nově zrekonstruovaném letišti.

 
 

Survival 3 (strategie)

hodnocení: 10
Survival 3 (strategie)
2MB

Zemi postihla zničující jaderná katastrofa v průběhu hrůzného válečného konfliktu, který rozpoutaly nejmocnější světové velmoci, a většina populace byla v této nukleární válce zahubena. Po celé planetě se nyní nalézá několik tajných válečných bunkrů, jež musíte ubránit.

 
 

Malá veterinářka (hry pro dívky)

hodnocení: 10
Malá veterinářka (hry pro dívky)
257.4KB

Je obecně známo, že většina dětí se chce stát veterinářem, pečovat o různá zvířátka a pomáhat nemocným domácím mazlíčkům. Malé holčičce Monice se tento sen splnil, pracuje totiž jako pomocnice na veterinární klinice svého strýčka. Vytížený strýček totiž svoje úkoly ne vždy stíhá.

Lord of War (strategie)

hodnocení: 9
Lord of War (strategie)
2.5MB

V povedené hře Lord of War, která je situována do nevyzpytatelného a tajemného světa fantasy, budete mít za úkol ubránit vaše malé městečko před nájezdy hord krvelačných protivníků. Ti přicházejí stále stejnou cestou, podél níž musíte neustále stavět nová vojenská opevnění.

 
 

Plant Tycoon (strategie)

hodnocení: 10
Plant Tycoon (strategie)
2.1MB

Pokud máte rádi květenu a práci na zahrádce, tak si hru Plant Tycoon dokonale užijete. Jde totiž o složitý simulátor zahrádkářství, které pěstuje vzácné rostliny, jenž byly dovezeny z neznámého tichomořského ostrova, a které nikde jinde na světě nenaleznete.

 
 

Včelařská soutěž (strategie)

hodnocení: 10
Včelařská soutěž (strategie)
281.5KB

S nadsázkou by se dalo říci, že práce včelaře není žádným medem, a to i přesto, že je to právě tato pochutina, kterou majitelé úlů produkují a následně také prodávají. Včelařská soutěž je výborná online hra, ve které budete muset opět předvést, že máte dobré organizační schopnosti.

 
 

Námořní dobrodružství (strategie)

hodnocení: 9
Námořní dobrodružství (strategie)
9.4MB

Vaším úkolem je v roli mladého námořníka, který utrpěl ztrátu paměti, pomoci zkušenému kapitánovi, jenž se chystá uspořádat obchodní cestu do odlehlých exotických končin. Musíte být proto zdatní ve vyjednávání a obchodování, protože jen tak můžete dosáhnout bohatství a úspěchu.

Veterinářka Daisy (hry pro dívky)

 
Veterinářka Daisy (hry pro dívky)
1.7MB

Slečna Daisy se rozhodla pro náročné zaměstnání veterinářky, pomozte jí postarat se o všechna roztomilá zvířata, která zavítají do její soukromé ordinace. Že se nejedná o nijak jednoduchou práci se ve hře Veterinářka Daisy bezesporu přesvědčíte.

 
 
 

Duels Defense (strategie)

 
Duels Defense (strategie)
680.5KB

Duels Defense je postavena na známém nápadu, kdy musíte po bitevním poli co nejtaktičtěji rozmístit svoje zbraně, aby dokázaly zneškodnit veškeré protivníky, kteří budou přes herní pole procházet. Hra Duels Defense vás zkrátka chytne a jen tak nepustí!

 
 
 

Internetová Promenáda (strategie)

hodnocení: 10
Internetová Promenáda (strategie)
1.3MB

Originální a zábavná online hra Internetová Promenáda ukazuje novou vizi obchodního centra, které je zaměřeno jen na produkty spojené s internetem. Vy jste manažerem tohoto komplexu a musíte se starat o jeho celkový provoz. Na starost máte velký počet různých oddělení.

 
 

Ultimate Defense (strategie)

hodnocení: 10
Ultimate Defense (strategie)
1.6MB

Díky hře Ultimate Defense si budete mít možnost na vlastní kůži vyzkoušet, jaké pocity zažívá vojevůdce, který musí strategicky rozmístit svoje vojáky, aby ubránil svěřené území před nájezdy nepřátel. Na začátku každého kola budete disponovat finančním obnosem na nájem bojovníků.

 
 

Fashion Run (hry pro dívky)

hodnocení: 8
Fashion Run (hry pro dívky)
6MB

Pokud máte rádi módu a design, jistě vás uchvátí hra Fashion Run. Pomozte vaší kamarádce manažerce Lucy, která si otevřela svůj vlastní butik, a v pozici módní poradkyně se zapojte do provozu jejího obchodu. Postupně se v tutoriálu učte všechny činnosti spojené s módním průmyslem.

 
 

Vector TD (strategie)

hodnocení: 10
Vector TD (strategie)
1.3MB

Na veleúspěšnou strategickou hru Vector TDX navazuje její zapeklité pokračování, v němž se opět nebudete rozhodně nudit. Zúčastněte se laserové přestřelky a nenechte do svého vojenského hnízda projít ani jeden nepřátelský objekt. Hra vyžaduje velkou míru rozvahy a předvídavosti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář