Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doom (střílečky)

 
Doom (střílečky)
2.4MB

Nyní se vám skýtá jedinečná možnost nostalgicky zavzpomínat a zahrát si flashovou verzi kultovní počítačové hry Doom. Milovníkům nekompromisních, brutálních stříleček, ve kterých se hlavní hrdina brodí po kolena v potocích krve, zkrátka zaplesá radostí srdce.

 
 
 

Tevlon 3D (3D hry)

 
Tevlon 3D (3D hry)
1.2MB

Vesmírná střílečka Tevlon 3D z vás učiní kapitána kosmického bojového korábu. Vaším úkolem bude zničit veškeré nepřátelské základny. Jejich pozice je znázorněna na mapě žlutou tečkou a rovněž se k nim dostanete sledováním žlutých šipek vedle vaší lodi.

 
 
 

3D tunel (3D hry)

hodnocení: 9
3D tunel (3D hry)
456.8KB

Vyhýbejte se bariérám, které brání v průletu, a dostaňte se v každém kole až na konec tunelu. Pokud do překážky narazíte, ztratíte jeden ze svých životů. S každým dalším levelem je hra obtížnější, neb se rychlost průletu neustále zvyšuje. Od sedmého kola už hra začíná být poměrně zrádná.

 
 

Kilroy Chernobyl Farms (3D hry)

hodnocení: 10
Kilroy Chernobyl Farms (3D hry)
3.1MB

V další bravurně zpracované 3D akční střílečce zavítáte, jak už samotný název hry napovídá, v roli spoře oděné akční hrdinky do nebezpečných areálů plných zmutovaných obětí radioaktivity. Na začátku hry si vyberete míru obtížnosti, a pak už hurá do boje!

 
 

Atlantis (postřehové)

hodnocení: 10
Atlantis (postřehové)
887.7KB

Hra Atlantis vás zavede do hlubin tajuplného oceánu, kde budete s kouzelnou rybkou hrát jakýsi rébus s barevnými kuličkami. Pro postup do dalšího kola musíte odstranit všechny míčky, ty odpadnou pokud u sebe budou 3 o stejné barvě.

 
 

Wild Ride (sportovní hry)

hodnocení: 9
Wild Ride (sportovní hry)
1.1MB

V adrenalinové 3D motokrosové hře na vás čekají nebezpečné skoky přes dlouhé překážky. Vaším úkolem bude správně zvládnout techniku jízdy a skoku s následným přistáním. Během letu se také můžete pokusit o nějaké triky.




Beat the Wall (sportovní hry)

 
Beat the Wall (sportovní hry)
740.2KB

Cílem následující sportovní hry je překonat protivníkova brankáře z trestných kopů. Váš úkol může rovněž komplikovat hradba protihráčů. Snažte se ji proto obstřelit a správně nastavit směr, intenzitu a rotaci střely.

 
 
 

Land of Dead (3D hry)

 
Land of Dead (3D hry)
2.8MB

V hrůzostrašné 3D hře se musíte vypořádat s hrstkou potvůrek ze záhrobí. K dispozici máte pouze jedinou pistoli a důvtip. Základní misí každého kola je najít v nebezpečných prostorech bývalého obchodního domu několik předmětů.

 
 
 
 

Castle Attack (strategie)

hodnocení: 9
Castle Attack (strategie)
2.8MB

Bránění hradu tentokrát s 3D grafikou. Musíte co nejdéle vzdorovat útokům nepřátelského vojska. Vaši pevnost brání tři lučištníci. V každém kole můžete také použít speciální útok. 

Hyper Jet Racing (závodní hry)

hodnocení: 9
Hyper Jet Racing (závodní hry)
504.7KB

Hyper Jet Racing je netradiční závod vznášedel na virtuální trati. Poražte své soupeře a postupte tak do dalšího kola. V dalších kolech na vás čekají náročnější tratě.

 
 

Rich Racer (závodní hry)

hodnocení: 10
Rich Racer (závodní hry)
1016.1KB

Zahrajte si perfektně zpracované 3D závody, které se odehrávají na krkolomné trati. Dokážete porazit vaše protivníky, jejichž počet se v každém levelu zvyšuje.

 
 

Risky Whisky (3D hry)

hodnocení: 9
Risky Whisky (3D hry)
1.1MB

Dovést bednu s lahvemi Whiskey je velice nelehký úkol, zvláště pokud je náklad umístěn na korbě pickupu a jedete po krkolomné cestě. Zkuste dopravit lahve do cíle co nejdříve a bez nehod.



5 Finger Fillet (3D hry)

 
5 Finger Fillet (3D hry)
523.4KB

Jak již název této hry napovídá, jedná se o velice brutální hru, kterou v žádném případě nezkoušejte doma. Redakční rekord je 5475 bodů v levelu 11 :)

 
 
 

Speed Racing 3D (3D hry)

 
Speed Racing 3D (3D hry)
1.6MB

Fanoušci rychlých kol a silných motorů si jistě okamžitě zamilují povedenou hru Speed Racing 3D. Váš úkol je jednoduchý, a sice zajet rozsáhlý okruh v závodním autě proti řadě protivníků. Náročná trať spolehlivě prověří vaše řidičské schopnosti.

 
 
 

Phosphor (3D hry)

hodnocení: 10
Phosphor (3D hry)
3.5MB

3D Střílečka podobná Unreal Tournamentu. Běháte po místnosti a likvidujete počítačem řízeného bota. Ve hře se dá jemně upravit úroveň grafiky pro slabší PC. Tato hra je hodně náročná na PC

Crimson (3D hry)

hodnocení: 9
Crimson (3D hry)
1.6MB

Crimson je arkádový letecký simulátor v 3D provedení. Snažte se vyhýbat střelám a současně sbírat malé bonusy. Po skončení levelu vybíráte další mise a za nasbírané peníze vylepšujete stíhačku.

 
 

Tanx (3D hry)

hodnocení: 8
Tanx (3D hry)
675.1KB

Zajímavá 3D hra, ve které sestřelujete nepřátelské tanky. Budete muset správně odhadovat vzdálenost nepřátel a délku dostřelu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

humus

(Robert, 12. 3. 2011 11:06)

jsou tu samí krávovyny

Metin2 Sindicate

(wariorwgoot, 28. 12. 2010 19:43)

nuda nudne hry :D

ffuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjj

(fuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, 12. 11. 2010 21:18)

fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

JAKLOVCE:05561

(STEFA, 6. 10. 2010 8:41)

KARATE HRY